Projekty/propozycje

Propozycje czy pomysły na nowe słupy ogłoszeniowe kłębią się w głowie każdemu. My proponujemy kilka. Projektujcie (i róbcie) swoje i wysyłajcie nam na maila. Do projektów macie tutaj kilka fotek w dobrej rozdzielczości byście mieli podkład do pracy [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

13c

W mieście najbrzydsze są budy elektryczno-telekomunikacyjne. Brak miejsc do klejenia plakatów zmusza ludzi do klejenia właśnie tutaj. Właściciele skrzynek narzekają, że zniszczenie, a miasto, że nic nie może bo to prywatne.

A może trzeba takie budy obudować instalacjami/słupami? Zrobić to tak, by właściciele szpetnych skrzynek mogli się swobodnie do nich dostać, a jednocześnie by miejsce takie stanowiło przedmiot potrzebny w przestrzeni publicznej.

13

13A

Prosty patent otwierany i zamykany uniwersalnym kluczem.

13B

3.

U góry można zamieścić lightbox świecący (niekoniecznie taki jak na projekcie 😉 i sławiący nasze miasto, ale również będący oświetleniem chodnika i samych plakatów.

 12d

Takich fyrtli w Poznaniu jest wiele. Ładne są nawet jak nic tam nie stoi, ale może…

12a

… postawić tutaj tablicę, łącząc z nią funkcję stojaka na rowery i kosza z tytkami na psie odchody. Takich miejsc u nas nie ma. Zacznijmy myśleć kompleksowo…

…tak jak to się robi w innych miastach europy…

14

…zamiast straszyć ludzi Strażą Miejską ganiającą po licznych w tym miejscu krzakach i nakładającą mandaty za sikanie w miejscu publicznym. Stworzyć takie miejsce.

14a

Leave a Reply